Ota yhteyttä
Finbow brand of Logistic | Metallitie 3, FI-33960 Pirkkala | +358 10 423 8700 | info@finbow.fi

Ota yhteyttä

Yhteystiedot

Finbow brand of Logistic

Metallitie 3, FI-33960 Pirkkala

+358 10 423 8700

info@finbow.fi

Myyntipäällikkö

Kalle Kylkilahti

+358 (0)50 326 2671

kalle.kylkilahti@finbow.fi

Vientijohtaja

Egor Nikolaev

+358 (0)40 514 1667

egor.nikolaev@finbow.fi

Huoltopäällikkö

Heikki Meriö

+358 (0)50 476 8312

heikki.merio@finbow.fi

Toimitusjohtaja

Arttu Laitinen

+358 (0)40 578 9936

arttu.laitinen@logistic.fi

Hallinto

Marjo Kallio-Kuronen

+358 (0)40 741 5800

marjo.kallio@finbow.fi

Kumppani | Myynti

Stefan Helmschrott
SH Papertec

+49 152 22507172

stefan.helmschrott@sh-papertec.com

Itävalta, Saksa, Alankomaat ja Sveitsi

Kumppani | Myynti

GoLeD

+385 1 4829 536

goled@goled.hr

Bosnia ja Hertsegovina, Kroatia, Montenegro, Pohjois-Makedonia, Slovenia ja Serbia

Kumppani | Myynti

Mukesh Kumar
MK Process Technologies

+91 981 0163982

mukesh@mkpt.in

Intia

Kumppani | Myynti

Judi Harsono 
Harson Multiline Machinery

+62 21 29391151

+62 811 946 139

judi@harson.biz

Indonesia

Lähetä meille postia!

Täytä ja lähetä meille yhteydenottopyyntö, niin olemme sinuun yhteydessä!

Vaaditaan
finbow-kartta

Showcases

25
Maata
3000
Telaa
592
Asiakasta

Asiakkaitamme