Ota yhteyttä
Finbow brand of Logistic | Metallitie 3, FI-33960 Pirkkala | +358 10 423 8700 | info@finbow.fi

Yhteystiedot

Finbow brand of Logistic

Metallitie 3, FI-33960 Pirkkala

+358 10 423 8700

info@finbow.fi

Myyntipäällikkö

Kalle Kylkilahti

+358 (0)50 326 2671

kalle.kylkilahti@finbow.fi

Vientijohtaja

Egor Nikolaev

+358 (0)40 514 1667

egor.nikolaev@finbow.fi

Myynti

Stefan Helmschrott

+49 152 22507172

stefan.helmschrott@sh-papertec.com

Austria, Belgium (excluding french speaking area), Croatia, Czech Republic, Germany, Hungary, Netherlands, Slovakia, Slovenia and Switzerland

Huoltoinsinööri

Heikki Meriö

+358 (0)50 476 8312

heikki.merio@finbow.fi

Tekninen asiantuntija

Urpo Versta

+358 (0)40 512 2706

urpo.versta@finbow.fi

Tuotantopäällikkö

Marko Leppänen

+358 (0)44 502 0252

marko.leppanen@finbow.fi

Hallinto

Marjo Kallio-Kuronen

+358 (0)40 741 5800

marjo.kallio@finbow.fi

Toimitusjohtaja

Arttu Laitinen

+358 (0)40 578 9936

arttu.laitinen@logistic.fi

Lähetä meille postia!

Täytä ja lähetä meille yhteydenottopyyntö, niin olemme sinuun yhteydessä!

Vaaditaan
finbow-kartta

Showcases

25
Maata
2500
Telaa
592
Asiakasta

Asiakkaitamme