Jouni Lehtonen

DIRECTOR, FINBOW PRODUCTS
MOB. +358 (0)40 501 1395
EMAIL jouni.lehtonen@logistic.fi

Kalle Kylkilahti

SALES MANAGER
MOB. +358 (0)50 326 2671
EMAIL kalle.kylkilahti@logistic.fi

Urpo Versta

TEKNINEN ASIANTUNTIJA
MOB. +358 (0)40 512 2706
EMAIL urpo.versta@logistic.fi

Juho Vihersaari

TUOTANTOPÄÄLLIKKÖ
MOB. +358 (0)50 567 3728
EMAIL juho.vihersaari@logistic.fi

Marjo Kallio-Kuronen

HALLINTO
MOB. +358 (0)40 741 5800
EMAIL marjo.kallio@logistic.fi

Arttu Laitinen

TOIMITUSJOHTAJA
MOB. +358 (0)40 578 9936
EMAIL arttu.laitinen@logistic.fi

LÄHETÄ MEILLE POSTIA!

Täytä ja lähetä meille yhteydenottopyyntö, niin olemme sinuun yhteydessä!

FINBOW BRAND OF LOGISTIC OY

  • Metallitie 3, FI-33960 Pirkkala
  • +358 10 423 8700
  • info@finbow.fi